A Lázár Ervin Program keretében Budapesten jártunk a Fővárosi Nagycirkuszban.
Délután a Renoir-kiállítást is felkerestük a Szépművészeti Múzeumban.
Te Deum /2026/
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése